اعضای تیم شهر الکترونیک گرگان

زیر نظر شرکت ایده پردازان مکعب خاوران

 • فرزان فرقانی فر
  مدیر سایت

  مهندس فرزان فرقانی فر ، مدیر شرکت ایده پردازان مکعب و اولین طراح و موسس شهر الکترونیک گرگان در سال 1388 می باشد . ایشان در سال 1391 مشغول به کار در شهر گرگان شده که از جمله کارهای ایشان می توان به مدیریت IT مجتمع فرهنگی تجاری کاپری ، هتل بوتانیک گرگان و هتل شهاب گرگان و ..... اشاره کرد .

 • فاطمه کاویان
  بخش پشتیبانی

  مهندس فاطمه کاویان ، مسئول پشتیبانی نرم افزار شرکت ایده پردازان مکعب می باشند . ایشان در زمینه فن آوری اطلاعات تحصیل نموده و از جمله فعالیت های ایشان می توان به طراحی و داینامیک سازی سایت ، مدیریت شبکه و نرم افزار ، دیتابیس نویسی و ..... اشاره نمود .

 • کیارش فرقانی فر
  R & D

  مهندس کیارش فرقانی فر کارشناس در رشته معماری و مسٔول بخش R&D شرکت ایده پردازان مکعب می باشد.ایشان از سال ۱۳۹۳ مشغول همکاری با این شرکت است که در پروژه های وبسایت شهرالکترونیک گرگان و رویال گرگان و ... فعالیت داشته است.

 • سیدکاظم موسوی
  طراح وب

  مهندس سید کاظم موسوی ، مدیر بخش طراحی سایت شهر الکترونیک گرگان می باشد ، ایشان در رشته ارشد مهندسی نرم افزار تحصیل نموده و از جمله فعالیت های ایشان می توان به طراحی سایت های داینامیک و کار با CMS ها و ... اشاره نمود.

 • پردیس برزعلی
  مدیر عامل شرکت

  مهندس پردیس برزعلی کارشناس در رشته معماری و طراحی که تقریبا نیمی از عمر خود را در این زمینه صرف کرده ،و دارای نمایشگاه های بزرگی در شهر گرگان و تهران به صورت انفرادی می باشند . سمت اصلی ایشان مدیر عامل شرکت ایده پردازان مکعب می باشد .

 • رضا صابری
  مسئول بخش اجرایی

  مهندس رضا صابری ، مسئول بخش اجرایی شرکت ایده پردازان مکعب می باشد ، ایشان در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل نموده و از جمله فعالیت های ایشان می توان به سیستم هوشمند سازی منازل و سیستم های حفاظتی و امنیتی و دوربین های مداربسته و ... اشاره نمود.

 • افروز وثوق
  طراح وب

  مهندس افروز وثوق ، مدیر بخش طراحی سایت شرکت ایده پردازان مکعب می باشد ، ایشان در رشته مهندسی فناوری اطلاعات تحصیل نموده و از جمله فعالیت های ایشان می توان به طراحی سایت های استاتیک و داینامیک و دیتابیس و ... اشاره نمود.

 • سینا محمدی
  تئوریسین سایت

  مهندس سینا محمدی ، تئوریسین سایت شهر الکترونیک گرگان می باشد ، ایشان در رشته ارشد مهندسی برق تحصیل نموده و از جمله فعالیت های ایشان می توان به طراحی سایت و مدیر بخش شبکه و کاردان در سیستم حفاظت امنیتی و خانه هوشمند و مدیر بخش R & D شرکت به مدت ۲ سال و ... اشاره نمود.

 • رامین زنگانه
  مسئول بخش پسیو

  مهندس رامین زنگانه ، مسئول بخش پسیو شرکت ایده پردازان مکعب می باشد ، ایشان در رشته کاردان فناوری اطلاعات تحصیل نموده و از جمله فعالیت های ایشان می توان به تخصص در زمینه سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته و تلفن سانترال و شبکه و ... اشاره نمود.

 • آرش رستم پور
  کارشناس پسیو

  مهندس آرش رستم پور ، کارشناس پسیو شرکت ایده پردازان مکعب می باشد ، ایشان در رشته ارشد مهندسی برق تحصیل نموده و از جمله فعالیت های ایشان می توان به سیستم های حفاظتی امنیتی و خانه های هوشمند و سانترال و ... اشاره نمود.